Міла Тру

    Сказати, що Міла Тру позитивна людина – значить не сказати нічого. Попри всі випробування долі, – дівчина носить любов в собі і всіляко шукає вихід зі складних ситуацій. Яких саме? – запитаєте ви. Спробую коротко вам про це розповісти.

 

    Міла народилася на Волині. Справжнє ім'я – Заяць Людмила. Дитинство майбутньої поетеси-аматора було максимально насиченим: їй було цікаво абсолютно все – активні ігри, знайомства з новими людьми, різні види спорту, танці, спів. До її підліткового віку – практично нічого не змінилося, додалася тільки мрія: грати у великому театрі. Але реалізовувати акторський талант, на жаль, не вдалося. Через страх їхати однієї до Києва – Людмила пішла після дев'ятого класу зі школи і поступила на модельєра одягу у Луцьку.

 

    Міла ніколи не бачила себе в ролі поетеса, підлітком – написала два жалюгідних віршика і втратила бажання писати. Не так вже й багато читала поетів, письменників, а більше часу проводила з друзями, в навчанні.

 

    Але в житті дівчини була ситуація, яка назавжди її змінила – параліч м'язів у 2012 році. Як це сталося? Відповідь залишиться в таємниці. Відразу після коми – Людмила бачила перед очима картину, як її збила машина, двоє чоловіків вийшли, посадили її на заднє сидіння і відвезли на територію покинутого заводу. Але історія на цьому не закінчилася, у цих людей все куплено - як легко зняти з людини провину, якщо у тебе є зв'язки.

 

    Люда не хоче рекламувати, що і як сталося, але пішли чутки про самогубство. А тепер питання: навіщо цій життєлюбної дівчині вкорочувати собі віку? – Ні, Людмила не з тих. Не дивлячись на це – вона намагається всіляко поліпшити свій стан, шукає кошти для активної реабілітації, в ідеалі – реабілітація в Європі. "Наука пішла далеко вперед і кожні десять років – ми долаємо чергову хвороба. "Уже знайдено способи лікування, у цього молодого обдарування не все втрачено, аби лиш у неї був вихід.

 

    Після травми – з'явилися нові таланти і захоплення: спочатку – вона почала писати вірші, полюбила класику, захопилася мюзиклами Notre dame de Paris, Romeo and Juliet і навіть вивчила їх напам'ять, дивилася балет. Також, всупереч тетраперезу кінцівок, – грала на клавішах і вчилася просторовому малюнку, живопису; описувала сюжети картин великих художників, переказувала фільми та ін. – для розвитку мозку. Вневдовзі – дуже полюбила читати, здебільшого дівчину цікавлять психологи, філософи, поети.

 

Багато рядків у неї про любов, хоча свою людину вона ще не знайшла – зустрічалися хлопці, які тільки надихали її на думки про прекрасні почуття. І багато інших віршів з різними мотивами.

 

Як ви вже зрозуміли – Люда любить життя, шукає вихід і ми надіємося, що вона прийде до повноцінності.

 

    Банківські реквізити для бажаючих допомогти: 5168 7573 2439 1640 Заяць Людмила

    Контакти: https://www.facebook.com/avemariamylive