Діти з багатодітних сімей безкоштовно відпочили на Світязі

На початку серпня Станція Добра шукала можливості, щоб оздоровити дітей, які самі не мають змоги відпочивати. Адже в багатьох сім'ях є п'ять, вісім і більше діток. І коли відгукнулися люди, ми дуже зраділи і стали збирати дітлахів на відпочинок. А коли вже дні відпочинку підходили до завершення, діти не хотіли їхати додому, вражень було вагон, хотіли купатись ще і ще! Так от, четверо діток з наших сімей, яким ми допомагаємо вже повернулися з табору. 

 

 

Таборування проводилося з 15 по 25 серпня у селі Світязь, Шацького р-ну, Волинської обл. на території приватного відпочинкового комплексу. Діти проживали у 3-місних кімнатах з усіма зручностями (душ, туалет, цілодобово гаряча і холодна вода). Харчування 4-разове - сніданок, обід, вечеря і "друга вечеря".

 

 

Протягом перебування в таборі дітки брали участь у щоденній Святій Літургії, духовних спілкуваннях. Також у них була цікава і насичена програма: забави, майстер-класи, екскурсії, конкурси, квести, спортивні змагання та купання в озері Світязь. Вагон вражень, здоровий загар, сотню фото і спогади на все життя повезли додому наші юні друзі! 

 

 

Хочемо подякувати благодійній організації Карітас-Волинь, що прийняли наших дітлахів, і благодійникам, а саме, Мелеху Михайлу Костянтиновичу,
Гетманчуку Сергію, міській раді за машину та супровід туди й назад та іншим анонімним благодійникам, які не захотіли себе називати. Дякуємо. Завдяки усім вам дітки відпочили, завели нових друзів і набралися нових вражень! 

 

 

 

Фото надали: Карітас-Волинь