День сім'ї у Ківерцях

Без досвіду організації подібних заходів, але з великим захопленням та бажанням наші волонтери Станції Добра зробили неможливе – неймовірне, цікаве, захоплююче свято для дітей приурочене до дня сім’ї.

Почали з того, що погода трохи зіпсувала плани провести захід надворі, але нам надали приміщення у РБК ДОКу, де було достатньо місця і ресурсів, щоб облаштувати свято. Сім’ї запросили у неділю на 14.00, волонтери прийшли ще до дванадцятої. Підмели, помили підлогу, щоб діткам було свіжо і приємно. І почала кипіти робота. Спочатку познайомлю вас з командою волонтерів станції Добра, а тоді розповім, як усе пройшло.

 

 

Віта з дівчатами напередодні напекла усілякої смакоти і порядкувала з продуктами за шведським столом. 

 

 

Гіпсові фігурки Оленка відлила заздалегідь, а вже  на місці готувала фарби і палітри для аквагриму.

 

 

Свєта клопоталася з послідовністю програми свята і узгоджувала все з аніматором.

 

 

 

Віктор привозив, відвозив, бігав з відрами, стільцями, лавками та столами, налаштовував апаратуру.

 

 

Альона організувала приміщення і забезпечувала перемовини з владою, щоб отримати спонсорську допомогу на свято. Обдзвонила усі запрошені сім'ї, щоб ніхто не пропустив свято. 

 

 

Таня щось перекладала з місця на місце, ставила таблички на столи, розкладала канцелярію.

 

 

Даша забезпечила всім необхідним для виготовлення з дітками слайму.

 

 

Саша бігала з фотоапаратом, щоб не пропустити чогось цікавого, а в перервах між цим помагала іншим.

 

 

Віка вчасно поповнила запас подарунків для діток.

 

 

Аня ще напередодні навирізала усілякої всячини з кольорового паперу і викладала красиво на столах.

 

 

Усе це робилося одночасно, злагоджено і весело. Ніхто ні на кого не кричав, навіть якщо щось було не за планом.

Ще до другої почали сходитися сім’ї. Аніматор-волонтер Надія розпочала свято весело і вчасно та відразу завоювала увагу і дорослих, і малих.

 

 

 

Дітки знайомилися, танцювали, грали в ігри.

 

 

 

 

Оскільки Станція Добра активно вболіває за збереження екології, то в куточку стояли смітники з підписами «Папір», «Пластик», «Інші відходи». Вчили дітей сортувати сміття.

 

 

Також виділили окремий стіл, на якому стояли паперові одноразові стаканчики білого кольору і фломастери. Кожна дитинка розфарбовувала свій стаканчик і пила з нього впродовж свята. А за цим столом закріпили волонтера Івана, який стежив, щоб дітки могли правильно зорієнтувтись в написах і розмаїтті малюнків. Хлопець також відповідально наливав малечі та дорослим компот і сік домашнього виробництва.

 

 

 

 

 

Діти підходили до столів за власними інтересами. Спочатку натовп зібрався біля «Станції Слайм», де порядкувала Даша. Усім хотілося поквецяти тянучку, викачати її у фарбі і блискітках, бачили б ви їхні руки!

 

 

 

Тим часом інші дітки вже фарбували гіпсові фігурки на «Станції Творча» так активно, що Таня та Свєта ледве встигала міняти в стаканчиках воду і полоскати пензлики.

 

 

 

 

 

 

 

«Станція Чарівна» мала у своєму розпорядженні олівці, фарби, розфарбовки. Тут діти також могли проявити свої художні здібності. Найбільше їм подобалося квецяти фарбою по паперу.

 

 

 

«Станція Паперова», котру очолювала майстриня Аня, працювала, вирізала, клеїла разом цікаві вироби з паперу. Квіти, краватки, корони, вуса на паличках для фотосесій. Діти були у захваті.

 

 

 

 

Але найдовша черга була до «Станції Аквагрим», складні малюнки і велике бажання усіх учасників отримати свій малюнок на личко створював довжелезну чергу. Щоб допомогти Оленці, до роботи долучилася Яна та Настя, які під керівництвом Оленки розфарбовували діток.

 

 

 

 

 

 

 А коли Віта оголосила, що запрацювала «Станція Смачна», то діти покинули усі заняття і ринулися до шведського штолу, де могли перекусити канапками, пиріжками, тортами та печивом. Вистачило усім і навіть дорослим. До речі, на святі було близько 80 присутніх, враховуючи волонтерів.

 

 

 

 

 

Вже в кінці Коля та Саша показали чудову лялькову виставу «Цап та баран». Діти дивилися, аж роти повідкривали, були й такі, що норовили заглянути під ширму, але Альона швидко їх ловила і доставляла на місце. Батькам було навіть цікавіше, можливо тому, що вони  не ходять на подібні заходи. Було весело, смішно і навіть трішки страшно!

 

 

 

 

 

Після того хлопці та дівчата, мами та тати дружно перетягували канат. В очах учасників можна було побачити азарт, захват і щастя.

 

 

 

 

Хто добув до кінця, то отримав подарунки. Кожній дитині волонтерами були підібрані новенькі сонцезахисні окуляри та іграшки.

Найприємніше те, що в кінці свята батьки підходили до організаторів і дякували за цей день, за запрошення. Значить свято вдалося! Наші волонтери зі «Станції Добра» вже мають ідеї нових заходів для Ківерець і ОТГ.

 

 

Станція Добра приносить подяку аніматору-волонтеру Надії Кобак, яка невтомно розважала діток запальними іграми та танцями.
Спасибі Кіцмарішвілі Георгію, директору Луцького лялькового театру. Волонтерам Саші та Колі, які показували виставу "Цап та Баран" і від якої були в захваті не тільки дітлахи!
Вдячні дівчатам-волонтерам, які випікали солодощі, а саме: Зарадюк Людмилі та Зайчук Тетяні. Тетянi Загороднiй за казковi фотозони. Волонтеру Ірині за зібрану аптечку і готовність надати медичну допомогу. Також всім, хто допомагав у підготовці смаколиків і перекусу. 
Ківерцівській міській раді за всебічну підтримку. Особлива подяка Поліщук Ользі Володимирівні, яка допомогла не тільки з приміщенням та канцелярією, а знайшла навіть канат, щоб урізноманітнити свято.
Дякуємо РБК ДОКу за чудове приміщення, яке захищало нас від негоди.
Церкві Царства Божого за чудові і яскраві подаруночки для діток.
А також усім-усім, хто долучився, підтримав, відвідав наш захід. Ми цінуємо кожного! Ви наша сила та натхнення!

 

Таня Вілігурська