День Незалежності у Ківерцях

Таке свято зараз нам потрібне, як ніколи раніше. Діти, яких ми ведемо до парку на святкування Дня Незалежності, мають запам'ятати цей день, мають отримати відповіді на питання "Для чого це свято?", "Що воно означає?" Вони повинні побачити приклад святкування батьків, що це не просто піти прогулятися, побачити знайомих і себе показати, що це більше, ніж масова гулянка, це наша історія.

 

 

Алея парку вистелилася виробами наших майстрів. А саме: вироби майстринь Довгань Віти (Ківерці), Кропивської Лесі (с. Славне), Степчук Олени (с. Діброва), Марії Гонтар (с. Журавичі); продукти сироваріння Савчука Ігоря (с. Хорлупи); продукти бджільництва Рачка Андрія (с. Дерно) та інших майстрів.

 

 

Вишиті рушники та сорочки.

 

 

В'язані іграшки, вироби з соломи і лози.

 

 

Сир та мед.

 

 

 

Картини бісером, хрестиком і пензлем. Зокрема, свої роботи представила наша ківерчанка Людмила Заяць. Усі виручені кошти з продажу картин і малюнків підуть на реабілітацію юної художниці. 

 

Привертав увагу міщан великий напис "Я люблю Ківерці" виготовлений громадською організацією "Станція добра" спеціально до свята. Ідею активістів підтримала міська рада та допомогла в її реалізації.

 

Діти тішилися виготовленням браслетів, прапорців, квітів на локаціях майстеркласів.

 

 

 

 

 

Кожен мав нагоду сфотографуватися біля фотозон, зроблених спеціально для свята, навіть черги стояли. Старші сиділи біля сцени і насолоджувалися виступами ансамблів, музичних колективів. 

 

 

Паралельно дійству на  спортивному майданчику виступав спортивний клуб "Воїн" від громадської організації "Молодіжний Альянс". Хлопці влаштували відкрите тренування, а глядачі з цікавістю спостерігали за дійством.

 

Несподіванкою для гостей став смачний куліш, який роздавали усім бажаючим, їли навіть дітлахи, яким важче догодити, ніж дорослим.

 

 

Подяка усім за створення цього свята, зокрема - міській раді, районній адміністрації, волонтерам, які допомогли у створенні фотозони та напису - Віталію Галаху, Сергію Троянчуку, Оксані Сахарчук, Михайлу Пашуку.